KONST / Litografier / Färglitografi 14687586
nr 1468 7586
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad EA 19/27, Waxholm 1. Färglitografi. Bladets mått: 57x75, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:36:56
300 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö